Misję Salonu opieram na wartości i etyce zawodowej, która powinna jak najlepiej służyć zdrowiu i urodzie klientów.

Karolina Wójcik

Jestem trzydziestotrzyletnią, spełnioną mamą małej Jagody i właścicielką adopcyjnego kundelka Maliny. Kocham swoją pracę i daje mi ona wiele radości. Zaczęło się do zwykłego hobby, które przerodziło się w pasję, a trzy lata temu skończyłam profesjonalną szkołę kosmetyczną. Specjalizuję się głównie w pedicure, a zwłaszcza takim, który pomaga nie tylko pięknie wyglądać Twoim stopom, ale także daję ulgę w chodzeniu. Jestem skrupulatna i lubię doskonalić swoje umiejętności. Razem na pewno stworzymy coś pięknego na Twoich paznokciach.

Jeśli szukasz nie tylko profesjonalnej stylistki, ale również dobrej rozmówczyni to idealnie trafiłaś! Zapraszam na wspólne rozmowy o dobrym filmie (to moje drugie hobby), roślinach i plotkach o życiu. W wolnych chwilach: trenuję wspinaczkę, spędzam czas z córką, eksploruję Kraków.

Zapraszam na piękne paznokcie i miło spędzony czas przy pysznej kawie.

Katarzyna Kozioł

Witam, mam na imię Kasia i od 10 lat zajmuję się profesjonalną stylizacją paznokci i rzęs z przyjemnością zaopiekuję się Waszymi 🙂 Moja praca to moja pasja, która daje mi mnóstwo satysfakcji.

Wesoła uśmiechnięta gaduła, chętna do rozmowy na każdy temat. Amatorka wieczorów z gorąca herbatą, dobrym filmem lub książka 🙂 Kiedy chce odpocząć uciekam za miasto. Wtedy zwiedzam, kontempluję nature lub oddaje sie blotnemu szaleństwu off road’u.

Tyle o mnie zapraszam na kawę, miła pogawędkę na każdy temat i piękne stylizację.

pozdrawiam Kasia ❤️

Telefon

+48 780 050 830

E-mail

salonpazur@gmail.com

Lokalizacja

Salon Pazur
Os. Oświecenia 33b lok. D
31-636 Kraków

© 2021 Salon Pazur. Wszelkie prawa zastrzeżone.